7" ARTES i703 1.5GHz 1GB 8GB AND4.0 BEYAZ

Model:

Satış Noktaları

Fiyatı: 1,18 TL KDV Dahil

7" ARTES i703 1.5GHz 1GB 8GB AND4.0 BEYAZ Detay Bilgisi

Şıklık Yeniden Tanımlandı!

O en yeni ve en şık aksesuarınız. Artes i703 tablet bir çok Artes ürünü gibi teknoloji ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacaktır. Ama o sadece bir tablet değil, zarafeti tekrar tanımladık.

 


 * 1.5 Ghz = CPU + GPU + VPU olarak hesaplanmıştır. 

 

Minumum Sarfiyat Maksimum Güç!

Artes i703 tablet Arm Cortex A8 işlemci, 1.5 Ghz hız ve Mali 400 GPU ile size maksimum performansı sunar. En yeni teknoloji işlemcisi ile 3D oyunlar, Full HD filmleri takılmadan, donmadan ve en akıcı haliyle oynar, seyredersiniz. Tasarruf uzmanı işlemcisi pil ömrünü uzatırken taviz vermediği tek konu hız!

 Oyun da oynamalı!

Sıkıcı iş toplantılarınıza tamamen çözüm bulduğumuzu iddia etmiyoruz ama küçük oyun kaçamaklarınıza en iyi çözümü sunabiliriz. Artes i703 tablet Android 4.0 destekli tüm oyunları rahatlıkla oynatabilirsiniz. Toplantı da bile!

 Dikkat unutkanlık yapar!

Artes i703 tablet hem adaptör, hem usb ile şarj olabilmektedir. Ama bizce 2800mAH pili ile şarj cihazınızı, usb kablonuzu evde unutsanız da sorun değil. Ekstra uzun pil ömrü ile kablo kalabalığını geride bırakabilirsiniz.

 


Cep Sineması Asıl Böyle olur.

Tabletinizi alın ve filmlerinizi gittiğiniz yere götürün. 1080p görüntü ayrıcalığı artık çantanızda. Full Hd destekli herhangi bir televizyona ya da projeksiyonunuza bağlayın ve sinemanın tadını çıkarın. Size gereken bir HDMI kablosu, artes tablet biraz da patlamış mısır tavsiyemiz.

 Dürtmeden duramayanlardan mısınız?

Sosyal ağlar artık elinizin altında. Cep telefonunuzun küçük ekranına hapsolmaya son noktayı koyabilirsiniz. Facebook, twitter ‘a USB 3G modeminiz ile her yerden, kablosuz ağ desteği ile her an ulaşabilirsiniz. Youtube videolarını ya da dizi izlerken gözlerinizi bozmanıza artık gerek yok!

 Yerinde duramayanlara!

Artes i703 tabletinizin siz nereye hareket ederseniz yüksek hassasiyetli G-Sensörü ile oraya hareket eder. 3 yönlü G-Sensör ile tabletinizi hareket ettirmeniz gereken oyunlarda en kısa sürede tepki verir. Ekran dönsün diye cihazınızı bir oraya bir buraya sallamanızı beklemez.

 Bağımlılık Yapar!

Arted i703, Usb, Hdmi, Mikro Sd ve Kulaklık bağlantıları ile size en geniş bağlantı imkanlarını sunar.

 Hindistan Türkiye arası 20 cm.

Size gereken Skype ve ya herhangi bir görüntülü iletişim yazılımı. Sonra? Sonra dünyanın diğer ucu ön kameranızda.

 Siz nereye Müzik Oraya!

Tüm müzik arşiviniz artık yanınızda. Kulaklığınızı takın ve bilinen hemen hemen tüm formatlardaki şarkıların keyfini çıkarın. Aman sesi çok açmayın, tabletiniz boyutundan büyük ses çıkarabilir.

 


Dışarıda İnternet keyfi!

Artes i703 tabletiniz ile kablosuz ağ üzerinden direkt olarak internete girebilirsiniz. Usb 3G modeminizi takarak internet keyfinizi dışarıya kadar götürebilirsiniz.

 Altın Oran!

Bahçıvan kotlar yeniden moda olmadıkça ön cebinize sığdırabileceğinizi söylemiyoruz ama köşeden köşeye 7” 5 nokta dokunmatik kapasitif, 800x480 çözünürlük ekranlı tabletinizi arka cebinize koyup özgürlüğün tadını çıkarın. Dokunmadan duramayacaksınız.

 Bugünün Teknolojisi, Yarının Tableti!

Android 4.0 ile Artes i703 size en iyi performansı binlerce uygulamayı ve oyunu, en hızlı biçimde sunar.

 


Artık hiç bir şeyi silmeyin

Artes i703 tablet içinde dahili 8GB HDD bulunmaktadır ve SD kartlar sayesinde tabletinize fazladan 32GB daha alan ekleyebilirsiniz.  Tüm müziklerinizi, fotoğraflarınızı, filmlerinizi artık yanınızda bulundurabilirsiniz.

 Biliyoruz kitap okumayı seviyorsunuz!

Tabletinizi yan çevirin ve e-kitaplarınızı okumaya başlayın. Geniş depolama alanı ile kütüphanenizi yanınıza alabilirsiniz.

 Aksesuar, Kılıf ve Ekran Koruyucusu

Artes  Tablet kalemleriSuni Deri -  Silikon Kılıf ve Ekran Koruyucusu ile tablet deneyiminizi arttırın.

Tablet kalemleri, Kılıf ve ekran koruyucusu kutu içeriğine dahil değildir.

 

 

Kutu İçeriği

 

Çocuğunuz için en yararlı uygulama!
Sadece Artes tabletlere özel geliştirilen Childbook uygulaması ile çocuğunuz eğlenerek öğrenir.